O naší autodopravě

PROFIL SPOLEČNOSTI

Naše společnost působí v autodopravě přes 18 let a specializujeme se jak na vnitrostátní, tak mezinárodní autodopravu. Po celou dobu fungování naší autodopravy klademe velký význam na profesionalitu, bezpečnost dopravovaného zboží a na individuální řešení všech zakázek.

V současné době máme pro vnitrostátní dopravu více než 23 nákladních vozidel, které disponují hydraulickými čely, a proto může probíhat nakládka i vykládka bez použití vysokozdvižných vozíků nebo nákladních ramp. Mezinárodní dopravu zajišťujeme pěti plachtovými dodávkami, které mají nosnost do 3.5 tun. Každá naše dodávka má plachtu, kterou je možno shrnout jak na straně, tak na střeše, takže nemáme problém například s jeřábovou nakládkou.

milky-way-2948284

NAŠE PRIORITY

Cílem naší autodopravy je poskytovat prvotřídní servis od A do Z. Chceme, aby se na nás zákazník obrátil, když bude potřebovat jakoukoli službu v autodopravě – ať už jednorázovou, komplexní nebo dlouhodobou. Díky mnohaletým zkušenostem s vnitrostátní, ale také s mezinárodní dopravou, jsme schopni sestavit individuální řešení ke každému požadavku. Je pro nás opravdu důležité, aby zákazník věděl, že se na nás může spolehnout a že vše, na čem jsme se domluvili, dodržíme.

NAŠE ZÁVAZKY

 • Nabízet autodopravu na co nejvyšší možné úrovni.
 • Budovat pozitivní vztah s každým zákazníkem.
 • Investovat do našich zaměstnanců, jejich školení a zkušeností.
 • Udržet co největší bezpečnost práce a přepravovaného zboží.
 • Investovat do nových technologií, které pomohou v přepravě zboží.
 • Dodržovat ty nejvyšší standardy.

Naše základní hodnoty

VĚCI, KTERÉ NÁS ODLIŠUJÍ OD JINÝCH

Individualita

Každý klient je pro nás opravdu důležitý. Zákazník není nikdy jen neznámé číslo. Děláme vše proto, aby naši klienti věděli, že se na nás mohou kdykoli obrátit a my připravíme nabídku přímo na míru.

Bezpečnost a kvalita

Bezpečnost jde ruku v ruce s kvalitou. Chceme, aby se zákazník nikdy nemusel bát o to, v jakém stavu přijede jeho zboží. Bezpečnost práce, bezpečnost přepravy a mnoho dalšího je zárukou kvalitního servisu.

Neustále se zlepšovat

Víme, že nesmíme zůstat na jednom bodě a proto se snažíme naše speditéry, ale také řidiče neustále školit, aby nezůstali pozadu.

Nové technologie

Snažíme se investovat do nových technologií, které pomohou s přepravou zboží. Ať jde o nová auta nebo třeba doplňky, které dopomohou řidičům.

Historie Tomis Trans

 • 2018 - rosteme a posilujeme

  V současné době disponujeme 23 nákladními vozidly a 5 dodávkovými vozidly.

 • 2016 - mezinárodní doprava a dodávky

  Rozšířili jsme náš tým o dodávky a začali jsme jezdit do mnoha států v Evropě, hlavně do Německa, Belgie, Dánska, Francie, Španělska nebo třeba Slovenska či Švédska.

 • 2002 - 2015 - další růst firmy

  Rok od roku naše firma posilovala, kupovala nové nákladní auta a přijímala nové zaměstnance. Podařilo se nám navázat užší spolupráce se společnostmi Antalis, Toptrans, Geis nebo Qualitop.

 • 2001 - další auto

  Díky stálým zakázkám a větším potřebám zákazníků jsme pořídili druhé nákladní auto a přijali našeho prvního zaměstnance.

 • 2000 - založili jsme Tomis Trans

  V roce 2000 jsme koupili první nákladní auto a započala naše cesta podnikáním, hlavně díky společnosti SMOZA, která byla našim hlavním zákazníkem.